.

.

SANITER се Применуваат за Acer V3-572G V5-571G 572G 573G E5-552 532G15.6 инчен лаптоп LCD екран

SANITER се Применуваат за Acer V3-572G V5-571G 572G 573G E5-552 532G15.6 инчен лаптоп LCD екран

DEN 2304.00

Од стоката
Во магацинот


ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. Ви благодариме!
. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Ви благодариме. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако купите заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1. Ве молиме во вид преовладуваат разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве молиме во вид преовладува. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Ви благодариме. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница.

Таа е поголема од информацијата

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
DELL,Acer,LG,MSI,Samsung,Toshiba,Портал,Fujitsu,SONY,HP/Compaq,Lenovo,Asus
Бренд Име:
Saniter
Број На Модел На:
V3-572G V5-571G 572G 573G E5-552 532G
Компонента Тип:
Никој
Дигитални делови тип:
lcd екран
Производи во категоријата