.

.

За ZTE Grand X4 Тешки Хибрид Солиден Случај Капка Proteciton Спојувалка за Каиш Holster Покритие За ZTE Grand X4/AT&T, ZTE Сечилото Искра

За ZTE Grand X4 Тешки Хибрид Солиден Случај Капка Proteciton Спојувалка за Каиш Holster Покритие За ZTE Grand

DEN 228.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Опис :
100% Нов И Висок Квалитет. Материјал : Направен од висок квалитет на мека гума гел околу Дизајн : 4 парчиња комбо 360 Ротирачки Спојувалка за каиш holster со ротациони дизајн, што го прави лесно клип на појас и поддршка на уредот стои на површината. Тоа може да се заштити вашиот телефон се врати од отпечатоци од прсти, гребнатини, dusts, судири, случајно капки и триење. Совршено одговара со вашиот телефон е во форма и да се направи вашиот телефон персоналните и апсорбирање. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај. Едноставен за инсталација и отстранување. Случај само, мобилен телефон не е вклучен
Компатибилен со : За ZTE Grand X4 Z956 За AT&T, ZTE Сечилото Искра
Пакет содржи : 1 Оклоп Случај


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ELEPHONE
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Спорт,Геометриски,Обичен
Големина:
5.5 inch
Производи во категоријата