.

.

Нова Тастатура Црна За Lenovo IdeaPad S10 S10E M10 S9 S9E S20

Нова Тастатура Црна За Lenovo IdeaPad S10 S10E M10 S9 S9E S20

DEN 912.00

Од стоката
Во магацинот

Објектот Спецификација : Нови Lenovo Ideapad S9 S9 E S10 S10 E M10 Серија НАС Тастатура Црна
Боја : црна
Распоред : САД
Состојба : Нова
Компатибилни Модели :
Компатибилен Броеви :
25-008121 AEQA1 STU010 МАРТ-US
Компатибилни Модели : Lenovo Ideapad S9 S9 E S10 S10 E M10 серија

Таа е поголема од информацијата

Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
PZAscreen
Производи во категоријата