.

.

80см Зима Вистински Природен Raccoon Крзно Јака & Женска Scarfs Мода Грб Џемпер Марами Дебел Долг Врат Капа Фабрика трговија на големо

80см Зима Вистински Природен Raccoon Крзно Јака & Женска Scarfs Мода Грб Џемпер Марами Дебел Долг Врат Капа

DEN 12000.00

Од стоката
Во магацинот


Крзно Јака, Вистински Raccoon Крзно
10 по пакет
Внатрешна должина 80см
Крзно ширина 17-18cm
Боја : природна боја raccoon
Custom size : добредојдовте контактирајте со нас за повеќе бои

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно
Марами Должина:
80см-100cm
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
МЗ BAILMENT
Производи во категоријата