.

.

Фабриката Штекер 6m да 24m Вертикална Алуминиум Лифт Алуминиум Работа Платформа Хидраулични Lifter

Фабриката Штекер 6m да 24m Вертикална Алуминиум Лифт Алуминиум Работа Платформа Хидраулични Lifter

DEN 110400.00

Од стоката
Во магацинот

Може да се купи делови во вашата локална хардвер пазарот.Колку долго е гаранција за квалитет?
Една година гаранција за квалитет., Ltd
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Моб : +86-13668863425 Skype : alison6442
Whatsapp : +86-13668863425
Тел : +86-532-68076300 Факс : +86-532-68076301
URL : e-mail : алисон(во)liftawp.
Еден од голема предност на опремата е со многу ниска стапка на неуспех.Ние можеме да дизајнираме на customerized Двојна јарболот лифт платформата, како на вашите барања.
Прелевање вентил може да се спречи со висок притисок кога машината се движи нагоре.Одржување на видео ќе биде дадена еднаш двојна јарболот лифт платформата прекине да ви помогне да се поправи.Делови на двојна јарболот лифт платформата може да ви бидат испратени од страна на изразат во рок од 7 дена, ако е потребно.
Анти-експлозија вентил ќе престане платформа капка брзо кога масло цевка, се распаѓа.Како може да се клиент поправка на двојна јарболот лифт платформата.Дури се распаѓа,ние може да водич за поправка на тоа со видео и поправка настава.
Често Поставувани Прашања :
1. Се прилагоди притисокот.
Сертификат : ISO и CE
Фабриката се покаже :
Контакт Информации :
Алисон
Qingdao Sinofirst Машини Ко.
Конфигурација :
Горе-доле кутијата за контрола на страна од телото
Горе-доле control panel на платформа
Стабилна хидраулична пумпа станица
Висок квалитет на електричен мотор
Висока јачина хидраулични цилиндри
Авто-заклучување поддршка на нозе
Патување се префрлите
Слики за Вашиот Референца :
1.Како клиент може да купи делови, откако таа се распаѓа?
Двојна јарболот лифт платформата донесе повеќето од заедничките делови на хардвер.Пратката може да биде договорено од нашата порта до вашата дестинација порта.Најсоодветен модел ќе се препорачува да ви откако знаеме за вашето барање.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Објектот Тежина:
360kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Специјални Функции:
Антенски Работа Платформа
Објектот Висина:
1.98m
Име На Модел:
DMA
Објектот Ширина:
0.85m
Објектот Должина:
1.5m
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
DUAL ЈАРБОЛОТ АЛУМИНИУМ РАБОТА ПЛАТФОРМА
Производи во категоријата