.

.

100PCS Мини Led вградна светилка 1W Не-Dimmable Кабинет Светилки Таванот Место Светло Со LED Драјвер Бело Топло Бела AC85-265V Вдаден

100PCS Мини Led вградна светилка 1W Не-Dimmable Кабинет Светилки Таванот Место Светло Со LED Драјвер Бело Топло

DEN 11835.00
DEN 12864.00

Од стоката
Во магацинот

исто така, мора да ни обезбеди враќање следење на број,причина.
Ако не сте задоволни со ова купување на,ве молиме слободно Контактирајте со нас,наместо да се даваат негативни повратни информации или отворен Спор.Превозот цена е мечка од двете selled и купувачот на половина. Ве молиме бидете сигурни дека вашето Име,превозот адреса,Тел сите се точни.
Постојат фиксни дупки за монтажа на дното, што овозможува едноставна инсталација. 1-3 цел испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти.
Ние сме спремни да го сакаме да се забрза преку Alibaba платформа повеќе прифатлива производи да се продаваат нашите драги база на клиенти!
Ви благодариме на довербата !. Тоа е заштеда на енергија, заштита на животната средина, долг животен век, анти-шок и анти-вибрации карактеристики
Тоа е безбедно, без fliker, нема МР или УВ, и не се штетни за човековото тело. Доколку клиентот бара специфични објавување, ве молиме обратете се на еден од нашите сметка менаџери!
6.
Вие се согласувате
за сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress платформа.ние ќе ги испитуваме и тест на проектот, ако тоа се должи на производителот дефект на тоа ќе биде заменет со превозот на купувачот трошоци и придобивки се врати мора да ги содржи сите оригинални предмети се користи, неоштетени и со оригинално пакување. Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска со цел да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Продавачот треба да добие враќање пред да се вратат на купувачот. Купувачот ќе треба да ги информира нас во 7 дена од денот на приемот на објектот, во вашиот поседување повеќе од 7days,се смета дека се користи и ние не ќе издаде наплата или да го замени.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Кул Бело
Wattage:
1w
Боја На Каросеријата:
Бела
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
forpro
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
За DWW01R
Примена:
кабинет
Производи во категоријата