.

.

Целосно Автоматски Електрични Клипот Masturbator За Човекот Рацете Слободни Машки Masturbator Силна Чак Мулти-Агол Возрасни Секс Играчки За Мажи

Целосно Автоматски Електрични Клипот Masturbator За Човекот Рацете Слободни Машки Masturbator Силна Чак Мулти-Агол

DEN 3360.00
DEN 4799.52

Од стоката
Во магацинот


Целосно Автоматски Електрични Клипот Masturbator За Човекот Рацете Слободни Машки Masturbator St rong Чу в к Мулти-Агол Возрасни Секс Играчки За M en
Информација за производот :
Име : Automatic Masturbator првенство Секс Играчка
1.Големина : 88*315 MM
2.Целосно Име : LETEN A380 Клипот Masturbator
3.Функција : Стигнале ,380 пати во минута
Карактеристики :
Материјал : Компактен ABS надворешноста & ултра мека и 100% тело-безбедно TPE внатре.
Функција : 380 пати на клипот движење на минута; 10 Начини на бутане модели и 5 Режими на Вибрации;
Lifelike Структура : Soft & еластична честички значително да ја зголеми триењето на пенисот за сите околу нервозни стимулација.
Вшмукување Чаша : Цврста и силна вшмукување база добива раце бесплатна и овозможува да се трансформира битка сајтови во секое време.
USB Полнење : Магнетни полнење порта со интелегентни признание за позитивните и негативните electrode.
Совети :
1. Електронска компонента не е водоотпорен. Не се потопи во вода.
2. Кога производот истекува на енергија, ве молиме полнење тоа веднаш. Отстранете го полнење кабел кога целосно наполнета да се избегне overcharge.
3. Производот не може да се користи во периодот за наплата, исклучете го кабелот за пред употреба.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Masturbators
Бренд Име:
HOTLAD
Големина:
315*88MM
Број На Модел На:
F05-53
Материјал:
Медицински Силикони
Точка име :
Автоматско Masturbator првенство Секс Играчка
Текстура:
TPE+ABS
Charing:
USB полнење на батеријата
Тип:
клипот masturbator
Type1:
електрични пистонс секс играчка
Type2:
адвокатско вибратор
Тип На Производ:
секс машина машки
Функција:
10 видови на вибрации режими
Производот:
masturbator електрични
Производ Функција:
120 степен handsfree Морон
Производи во категоријата