.

.

AUTOMEDIA pcb одбор E-9672BA за BMWW аудио Екранот Електроника Логика Вози Одбор

AUTOMEDIA pcb одбор E-9672BA за BMWW аудио Екранот Електроника Логика Вози Одбор

DEN 3662.40

Од стоката
Во магацинот


AUTOMEDIA pcb одбор E-9672 BA за BMWW аудио Екранот Електроника Логика Вози Одбор

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
pcb
Од Моќ:
45
Објектот Големина:
18x10x3
Име На Модел:
Префрлете
Бренд Име:
jupoco извор
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.1kg
Производи во категоријата