.

.

2 ПАРЧИЊА Универзална Побрзо Ротари Вежба Сечилото Острилка за Косилки Мелење Алатки Градина Алатка Делови Mayitr

2 ПАРЧИЊА Универзална Побрзо Ротари Вежба Сечилото Острилка за Косилки Мелење Алатки Градина Алатка Делови

DEN 209.00
DEN 322.08

Од стоката
Во магацинот


Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
HG0014228
Спецификација :
Б ранд нови
Тип : Косилка За Трева Сечилото Острилка
Лесно Косилки Сечилото Острилка - Работи со Било која Власт Вежба - Побрзо Косење
1/4" месо тело одговара на било која власт вежба; вграден водич произведува видеоигрите-агол; постојана абразивни
Го прави лесно да се добие, остар раб на трева сечилото без компонентите или unevenness; одржување на сечилото рамнотежа
Носи назад оригиналната нож-на работ острина, помага да се елиминира сечилото nicks од карпи & стапови
Почиста парчиња со пофини исечоци за поздрав тревник; гримаса побрзо & со помалку напор за трева
Работи на повеќето mowers без нож отстранување - направите вашиот нож како нови во помалку од 10 минути
Пакет Се Вклучени :
2x Косилка за Трева Сечилото Острилка
N ote :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Ротари Сечилото Острилка
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Абразивни Диск
Големина:
Lawnmower Blade Sharpener
is_customized:
No
Бренд Име:
Mayitr
Производи во категоријата