.

.

MKENDN Нова Мода Браун Заврши Кожа Хривнија Слободно Ретро Мулти-слој Синџир Магнет Хривнија Дами Мажи Шарм Стил Хривнија

MKENDN Нова Мода Браун Заврши Кожа Хривнија Слободно Ретро Мулти-слој Синџир Магнет Хривнија Дами Мажи Шарм

DEN 57.00
DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на нашиот магазин
Без Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра Цена
Ако цел е помалку од $180, бесплатен превозот Кина пост или Хонгконг пост
Ако цел повеќе од $180, бесплатен превозот на курирската служба DHL, EMS, Fedex
опис на производот
Име : Кожа Хривнија
Квалитет : 100% нов и висок квалитет

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Магнет
Бренд Име:
MKENDN
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
PG434
Материјал:
кожа
Производи во категоријата