.

.

AuMoHall Универзален Автомобил Опрема Shift Knob 6 Брзина Смола Shifter Лост Knob Автомобил-стил

AuMoHall Универзален Автомобил Опрема Shift Knob 6 Брзина Смола Shifter Лост Knob Автомобил-стил

DEN 702.00
DEN 825.60

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни feeback ако сте задоволни со нашиот производ по добивањето на пратката. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Сепак, сите дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.
Име на производ : Универзален Автомобил Опрема Shift Knob 6 Брзина Смола Shifter Лост Knob Автомобил-стил
Карактеристики :
Со 3 адаптери(8мм,10мм,12mm) за лесно fitment
Нема промена е потребно, директно надградба на вашиот оригинален knob
Опис :
Материјал : Смола
Тип : 6 брзина
Се вклопат за повеќето од рачен и автоматски менувач автомобили и возила
Инсталирајте :
Отстранување на оригиналниот автомобил опрема shift knob
Се земе Пластична адаптери соодветна големина За смена knob
Стави На опрема главата во shift knob
Менувачот главата директно поставени во shift knob род
Заостри мала завртка
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.com
Fedex
2-4 дена
www.com како што Alipay, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.net/en/
EMS
5-10 дена
www.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Царинење : Сите парцели ќе се бара како "Подарок", и ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Ви благодариме!
.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
AUMOHALL
Име На Модел:
T785
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
5.5cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Смола
Специјални Функции:
опрема shift knob
Тип На Објект:
опрема shift knob
Производи во категоријата