.

.

бесплатен превозот WG12864B 128X64 12864 LCD дисплеј 75x52.7cm LCM12864D-V1.0 AC12864E

бесплатен превозот WG12864B 128X64 12864 LCD дисплеј 75x52.7cm LCM12864D-V1.0 AC12864E

DEN 469.44

Од стоката
Во магацинот

контактирајте со нас на прво место. земете 15-30days.Ние не сме одговорни за било важно царина, даноци и давачки. некаде ќе треба многу повеќе! Ако во итна.
Контактирајте со нас за вашите барања и ние може да помогнеме преку најдобри LCD-системот за вашите апликации. Лорел нуди широк спектар на стандарди и сопствени дизајниран модули, лик да се графички, КОЧАН, ПСИ и ТАБОТ, и разни backlighting системи.
Признавајќи дека глобалната заштита на животната средина е одговорност на сите круг на светот, Лорел материјали Ro HS Согласност производи до нашите клиенти. Апликациите се движат од инструменти, контрола на процесот, потрошувачите, медицински, ПОС да се комуникации.Кина Пост и хонг конг пост е Registerd mail. да пристигнат. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно
2. Јас верувам дека ние може да го реши проблемот заедно.
Превозот Услови
1. Се надевам дека ќе имаме добар бизнис патување во нашата продавница ,ви Благодариме!.
Од неговото основање, Лорел се одржа на принципите на "Соработка", "Иновации", "Квалитет", како што е нашиот бизнис филозофија. Сите пораки ќе бидат одговорени со 1business ден. контактирајте со нас .
Вашето мислење е многу важна за нас .Овој производ е погоден за индустриски апликации, висока сигурност!
Развојот може да се обезбеди детални информации и техничка поддршка ! Pls.
Ние работевме со нашиот партнер компанија, Слава Звук (Азија) Ltd.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, кои се од витално значење за развојот на нашата компанија, вашиот добар фидбек е најдобра поддршка за нас, Ако имате било каков проблем pls.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
LCM12864DFW-V1.0
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Производи во категоријата