.

.

Топла 2018 Класичен Дизајн Мали Размавта со Синџири Crossbody Торба Жените СТП Кожни Чанти Дама Гласник Торба За Женски an762

Топла 2018 Класичен Дизајн Мали Размавта со Синџири Crossbody Торба Жените СТП Кожни Чанти Дама Гласник Торба

DEN 721.00
DEN 1414.56

Од стоката
Во магацинот


Материјал, СТП
Азија големина : 17*7*10см
Имајте на ум 1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч. Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 2-3 CM за предмети. Ве молиме да се грижи да го стави на ред.
Забелешка 3 : нормално е дека новиот објект има мирис. Ве молиме отворете торба и го постави на вентилирани место за 1 ден. Мирисот ќе исчезне. Ви благодариме за вашето разбирање.
Големина
Производ екранот
Внатрешни работи
Детали

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
алигатор
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Размавта
Број на Рачки/Ремени:
Две
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Бренд Име:
TMBOD
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
AN762
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Декорација:
Синџири
Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Гласник Торба
Обликот:
Размавта
Пол:
Жените
Производи во категоријата