.

.

z40 Нова Мода LED ноќ светлина ЕУ НИ Plug Бои новина кревет светилка За Бебе Соба Подарок, Романтична Шарени Светилки Бесплатен Превозот

z40 Нова Мода LED ноќ светлина ЕУ НИ Plug Бои новина кревет светилка За Бебе Соба Подарок, Романтична Шарени

DEN 58.00
DEN 96.00

Од стоката
Во магацинот

Објектот ќе биде испратен од страна на Регистрирани Воздухопловната од Кина Што ќе се обезбеди следење на број ПОБРЗО. Во случај ова, ние ќе ви даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.com/store/2563004 3. увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во Точка цена или поштенски трошоци. Ние може да се направи Замена, ве молиме испратете лошите Објект назад до нас преку вашата локална скопска воздухопловната (Не прифати DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ. Сите ние го правиме е што ти се задоволни. Ако најде нешто се направи сте задоволни, ве Молиме ги споделите со нас пред да ја напуштат повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека не го реши вашиот проблем. Политика На Враќање 1.

Таа е поголема од информацијата

боја:
ЕУ Приклучокот, САД Приклучок
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Батерии Се Потребни:
No
Бренд Име:
litwod
Напон:
220V,90-260V,110V
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Број На Модел На:
NL003
Употреба:
За итни случаи
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Вклучени:
No
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
картичка
Енергија:
светлина
Тип На Батерија:
без батерија
Производи во категоријата