.

.

Нов Стил Цртан филм Еднорог USB Флеш Драјвови Реалниот Капацитет на Коњ Пенкало Диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB Memory Stick PenDrives

Нов Стил Цртан филм Еднорог USB Флеш Драјвови Реалниот Капацитет на Коњ Пенкало Диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB

DEN 300.00
DEN 300.48

Од стоката
Во магацинот

32 GB е за 29 GB . Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Сите предмети има 3 години гаранција.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ако се земе голема количина,ве молиме да ни кажете комерцијална вредност,ние ќе ви помогнат да напишете
вредност како што се бара за да се избегне данок во вашата земја, но, се надевам дека ќе може да се разбере дека Ние
не сме одговорни за било обичај или увоз доход.
Совети Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметува Оперативен систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB ; Па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производи. Ви благодариме!
Ако има било какви проблеми или прашања во врска ќе ги нарачате, ве молиме контактирајте usby е-мејл или trademanager,Ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа. 128 MB е за 120 MB . 16 GB е околу 14,8% GB .
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. 1 GB е за 950 MB . Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 4 GB е околу 3.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, Со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ако објектот е неисправен употреба од страна на техничка причина,може да се испрати назад до нас за Нова. 128 G1 B е за 120 GB . Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Бренд Име:
Temtacin
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Мај-13
производ тежина:
15g
Тип На Производ:
Флеш Диск
Стил:
Животно,Lanyard
Број На Модел На:
s-серија
Материјал:
Силикони
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Производи во категоријата