.

.

PEAV Пластични Црвено Фламинго Зелени Лисја Водоотпорен Туш Завеса се Згусне Матирано Бања Туш Завеси 180x180cm 180x200cm

PEAV Пластични Црвено Фламинго Зелени Лисја Водоотпорен Туш Завеса се Згусне Матирано Бања Туш Завеси 180x180cm

DEN 911.52

Од стоката
Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
PEAV Пластични Црвено Фламинго Водоотпорен Туш Завеса се Згусне Матирано Бања Туш Завеси 180 см * 200 cm
Со 12pcs бела боја пластични куките
Големина : 180cm x180cm, 71 инчен од 71 инч.
180cm x 200cm, 71 инчен страна 79 инчи.
Боја : Како на фотографии.
Материјал : пластични PEVA
Функција : Водоотпорен и мувла доказ
Пакување : 1pc туш завеса +12pcs бела пластика C Прстени за polybag
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црвена
Големина:
180x180cm, 180x200cm height
Материјал:
PEVA
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Стил:
Модерна
Бренд Име:
среќен дрво
Број На Модел На:
OT2017060701
Шема:
Животните
Лист Големина:
Висока, Широк
боја:
Црвена
Големина:
71 x71, 71 x 79.
Шема:
фламинго
fuction:
Водоотпорен
Производи во категоријата