.

.

СКАРА@FUKA Нови Авто Автомобил 90cm USB Женската Порта Кабел ПОМОШЕН Адаптер Одговара За 2008-2015 Наваму Хонда Граѓански CR-V Спогодба

СКАРА@FUKA Нови Авто Автомобил 90cm USB Женската Порта Кабел ПОМОШЕН Адаптер Одговара За 2008-2015 Наваму Хонда

DEN 545.28

Од стоката
Во магацинот


Напомена : Предизвикаат автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.
Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
Бренд Нови
Должина : 90 CM
Приклучок Тип : USB 2.0
Пред да ја купите, ве молиме бидете сигурни дека конектор е одговара за вашиот автомобил.
Тоа може да прочитате флеш дискови полни со MP3 или WMA музички датотеки. Можете исто така да го поврзете вашиот компатибилен i Pod на овој портал, кој не само што го наплатува уред но исто така овозможува да се контролира со користење интерфејс бирање или воланот-монтирани аудио контроли.
Одговара :
Хонда
Граѓанскиот (2008-2013)
Џез (2008-2013)
CR-V (2009-2013)
Спогодба (2009-2013)
Одисеја (2009-2013)
Работи само со Хонда возила со помош на USB порт нормално поголема спецификација на модели (се наоѓаат во рака остатокот од Хонда Граѓански и Спогодба 2009 година наваму и во близина на опрема се држи на табла на Хонда Џез 2008 па наваму).
Пакет содржи : 1x USB Кабел за хонда

Таа е поголема од информацијата

Граѓанско-Година:
2012,2013,2010,2009,2011,2008,2014,2015
Име На Модел:
USB кабел
Објектот Должина:
90cm
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Специјални Функции:
USB кабел
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
2008-2013
Хонда Модел:
Граѓански
Тип На Објект:
Сензори
Објектот Тежина:
0.1kg
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
ОДГОВАРА ЗА:
2008-2015 Наваму Хонда Граѓански CR-V Спогодба
боја:
Црна
Производи во категоријата