.

.

Капацитет 10ml 100pcs т Кандидира светлина транспарентна пластична цевка, празни 10ml усна сјај цевка, стискаш 10ml кармин цевка

Капацитет 10ml 100pcs т Кандидира светлина транспарентна пластична цевка, празни 10ml усна сјај цевка, стискаш

DEN 1891.00
DEN 1990.56

Од стоката
Во магацинот


Капацитет 10ml 100pcs/многу Работи светлина транспарентна пластична цевка, усна сјај цевка, стискаш шише, кармин цевка
1 , Име на Производ : Усна црево
1, Материјал : капа PP, цевки PE ( ова има три дела , тубуларна тело , во рамките на приклучокот , а капак)
2 , боја : транспарентна светла боја
3 , капацитет : 10g / 10 ML
4 , Димензии : вкупна висина 84 MM, дијаметар на устата е 10мм, капа со дијаметар од 14mm, тежина од околу 3.8 грама
5 , погоден за lip balm, усна сјај, кармин цевка и така натаму DIY!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
Види Слика
Индустриска Употреба:
козметички
Главен Материјал:
pp
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Употреба:
козметика
Материјал:
Пластични
козметички тип:
Кармин
Површината Ракување:
Етикетирање
Производи во категоријата