.

.

Meton се Гледа од Ззп Мартин од Клод Моне Масла репродукција Пејзажи уметност рака-насликани дома декор

Meton се Гледа од Ззп Мартин од Клод Моне Масла репродукција Пејзажи уметност рака-насликани дома декор

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот. Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови. Промет на големо со цел добредојдени. Видови на слики :
Пакет од сликите :
Нашата Галерија :
. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид.Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот. Ние, исто така може да се направи слика за вашата фотографија, само пратете ни ја вашата фотографија со големина сакате, ние ќе го прават тоа за да платно. Висок квалитет,100% рака-насликани на платно,ја користат истата brushstrokes и техники со оригиналниот уметник. 100% Пари гаранција за да се Гарантира.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
19247
M:
M2
Производи во категоријата