.

.

Нова Мода јакна Солидна Жените Дуксери Суичери Жените Патент Дизајн Жените Пот Кошула Pullover Качулка Тенок жена Палто Врвот

Нова Мода јакна Солидна Жените Дуксери Суичери Жените Патент Дизајн Жените Пот Кошула Pullover Качулка Тенок

DEN 741.00
DEN 823.20

Од стоката
Во магацинот


големина :
1. Ако го оставите на купувачот да се покаже, ќе ви даде $ 3 SKIDKAtakzhe. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации или отворање каков било спор на meste. Воздухопловната (15-60 Дена за Испорака) (Бесплатен Превозот + ID)
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ве молиме да го знаете пред да го купат, ви благодариме!
2. не се директно избрани според вашите навики. ТНТ (5-7 Денови за Испорака со следење на број, ќе треба дополнителни превозот обвиненија)
3. Сликата ние pokazyvaem100% вистински објект слика. Во врска со компјутерот и вистински светлината на снимање и други причини, ќе има одредена боја разлика. EPacket (само брод во САД, Канада и Австралија во моментов). ние гарантираме ние budem100% да го реши секој проблем за вас.
конечната боја ве молиме погледнете ги нашите вистински производ.
испорака :
1.soobschenie најдобар начин да се решат проблемите.
добредојдовте во мојата продавница
Жените 2017 нов повик за чиста боја кратка јакна женски пролет и есен студентите двете страни носат бејзбол облека windbreaker висок квалитет S Биста 86cm Должина 63cm Рамо 36cm Ракав 57 см М Биста 90cm Должина 64cm Рамо 38cm Ракав 58 cm L Биста 94cm Должина 65cm Рамо 40cm Ракав 59 cm XL Биста 98cm Должина 66cm Рамо 42cm Ракав 60 cm XXL Биста 102cm Должина 66cm Рамо 43cm Ракав 61cm
Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое,
(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm = 0. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете vashipolozhitelnye повратни информации и 5 ѕвезди, and5 zvezddlyapodrobnaya reytingvashego цел.39 инчи)
Топло Совет :
1. Ве молиме погледнете го големина на табелата пред да го купат.
земајќи ги во предвид доброто на нашите клиенти, секогаш јас брод од страна на пост воздух mail бесплатен превозот, ако не сакаат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начин, ви благодарам многу.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Zip-up
Стил:
Повик
Материјал:
Модални,Памук
Број На Модел На:
женски јакни
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Тежина:
500g
Бренд Име:
Exceent не припаѓа
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата