.

.

Фабриката на големо директно електрични мека ткаенина греење масажа jade половината појас за здравствена заштита

Фабриката на големо директно електрични мека ткаенина греење масажа jade половината појас за здравствена заштита

DEN 3960.00
DEN 5424.00

Од стоката
Во магацинот

Ако имате друг проблем треба да се знае на, ве молиме слободно да контакт. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница. Ние ќе ги пренесе тоа од начинот на кој можете да изберете. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Фабриката на големо директно електрични мека ткаенина греење масажа jade половината појас половината поддршка
Топла продажба! НОВО! Греење Појас!
Слични Предмети : ( Нашата приклучок е Две рамни игли, ако тоа не може да се користи во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за да добие Приклучок конвертор (Европски стандард или British standard приклучок). Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Сите греење душек во нашата продавница имате инфрацрвена греење. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. НО инфрацрвена греење creats од камен греење. Поврзани температурата контролер и греење тело откако вметната извор на енергија. По употреба, исклучување на контрола на температурата switch, а потоа повлечете го приклучокот.
Повратни информации
1. Отворете го термостат прекинувач, поставување на потребната температура, за германиум камен терапија. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
SY-XiaoX13
Бренд Име:
SONGM
Ефект:
Ослободување На Болка Од Болест
Материјал:
СТП-кожа
Материјал:
СТП-кожа
Производи во категоријата