.

.

KYYZROZZZ Маслото Дрво Tapestry Mandala Флорални Ѕид Уметност Тепих 130cmx150cm 150cmx200cm Живот Ѕид Tapestry Лист

KYYZROZZZ Маслото Дрво Tapestry Mandala Флорални Ѕид Уметност Тепих 130cmx150cm 150cmx200cm Живот Ѕид Tapestry

DEN 514.00
DEN 1007.04

Од стоката
Во магацинот

Точка Име : Tapestry Пакување листа : 1*Tapestry Материјал : Полиестер Големина : 130cmx150cm, 150cmx200cm Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Пакет : 1 Компјутер/PVC Кеса Bedding Outlet Потсетување : 1) се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2) Големина можеби 1-2 см грешка поради рака мерка.
1. Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2. Ве молиме контактирајте не преку порака, e - mail, или трговија со датот.
3. Проверете пакетот и објектот внимателно.
1. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди ) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален ( 3 ѕвезди ) или негативни ( 1-2 ѕвезди ) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
130CMX150CM, 150CMX200
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
KYYZROZZZ
Стил:
Обична
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Растенијата
Тепих Продажба:
1pcs
Шема:
Етничките царинската
Рамка:
No
is_customized:
Yes
дизајн:
Aubusson
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
130x150cm 150X200cm
Техника:
Плетени
Сезони:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Предности:
Удобно, Топло Продажба
Производи во категоријата