.

.

WELCOLOR PGI570 Пигмент мастило CLI571 Боја мастило рефил кит за Canon PIXMA TS6050 TS6051 TS6052 TS 6050 6051 6052 CISS инк-џет печатач

WELCOLOR PGI570 Пигмент мастило CLI571 Боја мастило рефил кит за Canon PIXMA TS6050 TS6051 TS6052 TS 6050 6051

DEN 1209.00
DEN 1286.40

Од стоката
Во магацинот

К CLI-571 XL C CLI-571 XL М CLI-571 XL Y Боја Боја Мастило Најдобар Квалитет Пигмент црно мастило Боја Боја на Мастило, CISS мастило Рефил мастило Фото мастило погоден Компатибилна со Следниве Принтери PIXMA MG5750/MG5751/MG5752/MG5753/MG6850/MG6851/MG6852/ MG6853/MG7750/MG7751/MG7752/MG7753 TS5050 TS5051 TS5052 TS5053 TS5055 TS6050 TS6051 TS6052 (CLI-571 XL GY : PIXMA MG7750/MG7751/MG7752/MG7753) Карактеристики : 1.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
КПР-TS5050
Бренд Име:
welcolor
боја:
Б.К Б.К C M Y (5 БОЈА)
мастило за јачина на:
100ml/боја
Модел:
PGI-570 CLI-571
Функција:
570BK е пигмент мастило,571BK/C/M/Y Е Боја на мастило,како оригиналниот
Продажба На Точка 1:
Не plug печатач главата,специјализирани мастило како оригиналниот
Продажба На Точка 2:
Со Канон инкџет глава за печатење кертриџ специјални алатки
тип на мастило:
На база на вода
Користење На Животот:
2 година
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Производи во категоријата