.

.

VSONIC VSD1Pi Спиење HIFI слушалки микрофон Преносни Во линија контрола слушалка

VSONIC VSD1Pi Спиење HIFI слушалки микрофон Преносни Во линија контрола слушалка

DEN 1185.00
DEN 1247.52

Од стоката
Во магацинот

VSONIC VSD1 Pi Спиење HIFI слушалки микрофон Преносни Во линија контрола слушалка Спецификација : Возачот Единица : 16mm Вози Единици Отпорност : 32Ω ±15%(at1000 Hz) Чувствителност : 120 d B/m W (во 500 Hz 1m W 20upa) Зачестеност одговор : 15 Hz - 22 KHz Нарушување : ≤2% (во 1/3oct94d B 20upa) Каналот Рамнотежа : ≤ 2d B (at500 Hz-1000 Hz) Номинална Моќност : 10m W Максимална влезна Моќност : 30 m W Приклучок : 3.5 mm dual-канал plug Кабел : 1.30 м TPU Кабел, OFC жици±3% на Пакет : VSONIC VSD1 Pi слушалка 2 пара на сунѓерот уво капа Сметководствена Торбичка

Таа е поголема од информацијата

Функција:
За Мобилен Телефон,За iPod,Заеднички приклучок за Слушалки
Поддршка СТАН:
No
Активен Бучава Отказ:
No
Конектори:
3.5 mm
Безжичен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Број На Модел На:
VSD1Pi
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Приклучок Тип:
L Виткање
Чувствителност:
120dB
комуникација:
Жичен
Vocalism Принцип:
Динамичен
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
32Ω
Бренд Име:
Vsonic
Линија Должина:
1.3 m
Стил:
уво кука
Зачестеност Одговор Опсег:
15-22000Hz
Конектори:
ПОМОШЕН
Функција:
Преносни
Времето на пазарот:
2017
Производи во категоријата