.

.

Сопствен автомобил патосници за Субару сите модел шумите BRZ Пустош Трибека наследство xv impreza Шумите автомобил стил кат мат

Сопствен автомобил патосници за Субару сите модел шумите BRZ Пустош Трибека наследство xv impreza Шумите автомобил

DEN 4224.00
DEN 5280.00

Од стоката
Во магацинот


Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно. кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува : 1) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : TOYOTA Rav4 2012 2.) вашето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број,post code -многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил. За автомобилот кат мат( автомобил тепих )/целосна трупот душеци , ние продаваме лево воланот на автомобилот теписи/ автомобили багажникот мат. ова е само одговара за лево-drived , НЕ одговара за право-drived . Ве молиме имајте предвид нашите патосници : губење на 3-3.5 килограми ,ќе превозот од ЕКСПРЕС ИСПОРАКА(>2kgs) не се од Кина, воздухот пост (

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Име На Модел:
Обичај
Бренд Име:
FUWAYDA
Модел:
На Тоа Етикетата
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Висина:
0inch
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Pu
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
на одлуки за:
Субару сите модел шумите BRZ Пустош Трибека наследство xv impreza За
Производи во категоријата