.

.

2 парчиња Челик Хеликс Dangle Уво Приклучоци и Тунели Лажни Опал Уво Проширувач Уво Пирсинг Мерачи Уво Носилки Тело Накит Пирсинг

2 парчиња Челик Хеликс Dangle Уво Приклучоци и Тунели Лажни Опал Уво Проширувач Уво Пирсинг Мерачи Уво Носилки

DEN 140.00
DEN 160.80

Од стоката
Во магацинот


2 парчиња Челик Хеликс Dangle Уво Приклучоци и Тунели Лажни Опал Уво Проширувач Уво Пирсинг Мерачи Уво Носилки Тело Накит Пирсинг
Големина : 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm
Се продаваат како 2бр/многу

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Бренд Име:
SWANJO
Број На Модел На:
10110040
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
10mm 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm
Телото Област:
уво
Материјал:
нерѓосувачки челик и легури
боја:
како Слика
приклучоци и тунели:
pircing
Уво приклучок:
пирсинг накит
Пирсинг де orelha:
телото накит уво приклучоци
пирсинг falso:
мерачи приклучоци уво
brincos став како mulheres:
уво тунелот
уво приклучоци и тунели:
тунелот пирсинг
Производи во категоријата