.

.

HIFI Bluetooth 4.2 Стерео Аудио Приемникот Кутија CSR64215 Дигитален Засилувач Одбор

HIFI Bluetooth 4.2 Стерео Аудио Приемникот Кутија CSR64215 Дигитален Засилувач Одбор

DEN 624.00
DEN 751.68

Од стоката
Во магацинот

Опис : Напојување на владата : DC5 V (Микро USB, со мобилен полнач за телефон, USB полнење богатство ,USB компјутер може да се напојува) Bluetooth 4.2 верзија(различни верзии на Bluetooth stereo влезови, CSR64215 Bluetooth чип, Bluetooth V4.2,поддршка APTX ниска латентност,висока софтвер компатибилност) Аудио излез : 1.3.5 седиште слушалки стерео аудио излез (Посветен amp чип обработка може директно да се вози слушалки или да исправноста аудио влезови Употреба) 2.РКА аудио седиште стерео аудио излез (за засилувач аудио влезови употреба, не може да се вози слушалки) Обвивка Материјал : алуминиум анодна Златна Производ големина : за 5.80*5.70*2.70 cm/2.28" * 2.24" * 1.06" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме Пакет Листата : 1 Pc X модул

Таа е поголема од информацијата

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
модул
Производи во категоријата