.

.

Бања Додаток Црна Нафта Антички Месинг Ѕид Монтирани Крпа Железнички Носителот Складирање Рек Полица Бар lba210

Бања Додаток Црна Нафта Антички Месинг Ѕид Монтирани Крпа Железнички Носителот Складирање Рек Полица Бар lba210

DEN 3120.00
DEN 4799.52

Од стоката
Во магацинот


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Тип на врска : ве Молиме погледнете фотографијата. Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Крпа Полици,Крпа Полици
Крпа Рек Тип:
Фиксна Бања Пешкир Носителот
Материјал:
Бакар
Должина:
60cm
Број На Модел На:
lba210
Стил:
Fasion
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Производи во категоријата