.

.

Smesiteli Промоција Класичен 10 Год Warraty Гроздобер Антички Стил Месинг Двојно Се Справи Со Ѕид Бања Потоне Тапа Топли И Ладни Допрете Го

Smesiteli Промоција Класичен 10 Год Warraty Гроздобер Антички Стил Месинг Двојно Се Справи Со Ѕид Бања Потоне

DEN 4076.00
DEN 5434.08

Од стоката
Во магацинот

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Инаку ние не прифаќајте барања за надомест од купувачот. Ве молиме бидете сигурни дека сите предмети се без штета и во resalable состојба кога ќе ја прими.Ако ние не даде причина доволно за 5-ѕвезда оценки на секоја НСД, тогаш ве молиме кажете ни како можеме да добиеш 5-star рејтинг пред да го поднесете вашиот резултат! Враќање & Наплата
Како одговорна продавачот, ние гарантираме за слободна размена или целосна наплата, ако објектот е неисправен.
Но, превозот на плаќање не се враќа. Ние, исто така треба вашата доказ од шпедиција дека пратката е оштетена на неговото доаѓање, и тогаш можеме да тврдиме повторно превозот компанија за надомест на штета.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Времето за испорака е прибл.
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем
. Ние само се обрне на еден начин превозот полнење од Кина за вас, а ние ќе reship го заменува еден од Кина, воздухот mail. Известување за Корисниците од Бразил
Ве молиме испратете ни го вашиот CPF БРОЈ кога местото цел.(Со исклучок на државни празници)
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации.
Ве молиме мора да се провери пакетот на неговото пристигнување во предниот дел на курир.
Можете да го врати во рок од 7 дена по приемот.Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб .Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку alibaba.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Слив Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Површински Третман:
Бранеа
Стил:
Dual Носителот Три-дупка
Тапа Планината:
8 Распространета
Стил:
Современа
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Бренд Име:
Smesiteli
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
0719-AB
Тежина На Пакет:
2.1-3kg
боја:
античкиот месинг
Гаранција:
10 Година
погоден:
Бања/Хотел
Тип:
Слив Чешми
ОЕМ:
Добредојде
Ладно & Топла Вода:
Yes
Производи во категоријата