.

.

PGI570 571 Боја мастило Почиста чистење течни чиста Течност алатка За Canon PIXMA TS5050 TS5051 TS5052 TS5053 TS5055 инк-џет Печатач

PGI570 571 Боја мастило Почиста чистење течни чиста Течност алатка За Canon PIXMA TS5050 TS5051 TS5052 TS5053

DEN 447.00
DEN 475.20

Од стоката
Во магацинот

Пакетот вклучува : (1) 1 Шише 100ml Чистење Течност -боја (2) во Прилог на Canon, HP печати ја главата специјални алатки
(3) ве Молиме љубезно ве молиме да ни кажете на вашиот печатач модел,
испрати наставно-видео
Детали Фотографии на Боја Мастило чистење течност Серија :
Она што други слични производи имаме? пигмент мастило и сублимација мастило чистење течност линк : https : //www.
П5 : Како можам да контактира со вас?
Way1, Whatsapp : +86 181 2503 2828 МСН : PROCOLORSEEJIN
Way2, ги Испратите вашите Истрага Детали во Подолу, Кликнете на копчето "Испрати" Сега!.Фабриката за директна продажба,Ние сме една фабрика производство CISS,Refillable
Касети,Чип.К CLI-571 XL C CLI-571 XL М CLI-571 XL Y За CANON инк-џет печатач модел : PIXMA MG5750/MG5751/MG5752/MG5753/MG6850/MG6851/MG6852/MG6853/ MG7750/MG7751/MG7752/MG7753 TS5050 TS5051 TS5052 TS5053 TS5055 TS6050 TS6051 TS6052 (CLI-571 XL GY : PIXMA MG7750/MG7751/MG7752/MG7753 ) Топло прашува : Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете на вашиот печатач модел, ние ќе ви даде најдобар Квалитет погоден за чистење течност ,ви Благодариме! Ние ќе се обидеме да се декларираат како "Подарок", или "Примерок" со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.
Q3 : можете брод мастило директно до мојата канцеларија ?
Да, имаме MSDS и може да брод мастило страна на курирската служба DHL многу брзо.
PROCOLOR, е посветена на правење на првиот бренд на печатач потрошен материјал,
ви овозможува да уживате во пет-ѕвезда шопинг искуство, купи PROCOLOR печатење потрошен материјал,
нека вашиот печатач не е скапо, од сега па натаму! Нормално најчесто поставувани ПРАШАЊА .Строга контрола на квалитетот и проверка,100% КК инспекција Пред Shippment 4.com/store/product/Printer-UV-pigment-sublimation-ink-Cleaning-Fluid-kit-cartridge-Nozzle-printing-head-clean-liquid-for-Epson/1687422_32763920907. Безбедно пакување 5.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
QDC-TS5051
Бренд Име:
welcolor
мастило за јачина на:
100ml
боја:
сите
Се применуваат на мастило, тип:
Боја на мастило на база на Вода
Користење На Животот:
2 година
Продажба На Точка 1:
Со Канон, HP печати ја главата специјални алатки
за употреба на:
570 571 PGI-570 CLI-571
Функција:
Млазницата нула штета
Пакување:
вакуум
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Производи во категоријата