.

.

3D DIY Дијамант Везови Европски Стил Зграда Сликарство Тркалезна Мозаик Црвено Платно Убавина Слика Ѕид Налепници

3D DIY Дијамант Везови Европски Стил Зграда Сликарство Тркалезна Мозаик Црвено Платно Убавина Слика Ѕид Налепници

DEN 243.00
DEN 312.00

Од стоката
Во магацинот

3 D DIY Дијамант Везови Европски Стил Зграда Сликарство Тркалезна Мозаик Црвено Платно Убавина Слика Ѕид Налепници Производ Детали
Дијамант Детали
Платно Детали
Производството Чекори
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . 2, Според боја код, изберете боја во чинија . 3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . 4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . 5. Честитки, можете да одат врамени до сега !

За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !
Посетете Ја Нашата Продавница

Таа е поголема од информацијата

Големина:
25cm 25cm, 30cm 30cm, 40cm 40cm, 50cm 50cm, 20cm 20cm, 35cm 35cm, 45cm 45cm
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Производи во категоријата