.

.

1pair Црна/Црвена Cufflinks За Мажи Накит Висок Квалитет Топла Продажба Класичен Мрачно Плоштадот Мажите Ткаенината Линкови Свадба Mens Обичај P20

1pair Црна/Црвена Cufflinks За Мажи Накит Висок Квалитет Топла Продажба Класичен Мрачно Плоштадот Мажите Ткаенината

DEN 63.00
DEN 88.32

Од стоката
Во магацинот


1pair Црна/Црвена Cufflinks За Мажи Накит Висок Квалитет Топла Продажба Класичен Мрачно Плоштадот Мажите Ткаенината Линкови Свадба Обичај Mens
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Овој уникатен дизајн е сигурен да направи да се чувствувате удобно, како и да застане од толпата и можете да додадете стил. Ако ви треба е издржлив, но елегантен cufflink, ова е за вас!
Сите наши cufflinks се совршен додаток на секоја прилика и да се направи одличен подарок за било каква причина.
Свадба партија подароци, Татковци ден, Божиќ, Дипломирањето, Шеф ден, Младоженецот, Usher, Таткото на невестата, итн..
Спецификација :
Големина (L*W*H) : 1.8x1.5x2cm/0.71"x0.59"x0.79"(приближно)
Боја : Црна / Црвена
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
cindiry
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
VCB
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Состојба:
Нови
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата