.

.

10M-16М Добра Цена Бум Лифт За Камион Користи

10M-16М Добра Цена Бум Лифт За Камион Користи

DEN 696000.00

Од стоката
Во магацинот


10 M-16М Добра Цена Бум Лифт За Камион Користи
Towable Бум Лифт е познат по своите широк работен опсег.Како може да се клиент поправка на towable бум лифт.Опремена со лизгачки песна ролки, намалување на лулка и вибрации и обезбедува непречено нагоре-надолу
Три вида на Моќ :
1.Делови од towable бум лифт може да ви бидат испратени од страна на изразат во рок од 7 дена, ако е потребно.Батеријата
Безбедносни Мерки На Претпазливост :
1.Пратката може да биде договорено од нашата порта до вашата дестинација порта.360 степени ротација на арм
2.Може да се купи делови во вашата локална хардвер пазарот. Анти-намалувањето уред : за да се Спречи паѓање на платформа
Нашата Услуга :
1. Се прилагоди притисокот., Ltd
Add : Danshan Индустриски Парк, Chengyang,Qingdao Кина
Моб : +86-18562698580
Тел : +86-532-66851115 Факс : +86-532-66851125
URL : www. Трето, towable бум лифт е опремен со автоматски плочата плоча која може да ја ротирате рака 360°.Opetion видео може да бидат испратени до вас, ако е потребно.Опремени со итни намалувањето уред
5.Одржување на видео ќе се даде откако towable бум лифт прекине да ви помогне да се поправи.Машината има две групи на систем за контрола, една машина, еден на подот, лесен и удобен за работа, безбедно и флексибилни
6.
Towable Бум Лифт има три вида на напојување за избор :
Дизел моќ со дизел мотор
Батеријата со електричен мотор
Двата дизел моќ и енергија од батеријата
Тоа зависи од клиенти предност.Ако тоа breask надолу во рок од една година,можеме да испратите делови бесплатно за вас.Изолирање на делови користите Japan NOK бренд, гарантираме дека производите се кандидира 300,000 пати без истекување или оштетувања
3.
Постојат три контролни панели на towable бум лифт :
Четири поддршка нозе контролни панели
Кревање и Ротирање control panel на телото
Кревање и ротирачки контроли на платформа
Организаторот може да го контролира towable бум лифт без разлика тој е на земјата, наместо на платформа.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Автомобил Приклучоци
Објектот Должина:
5.4m
Специјални Функции:
Кревање Eqipment
Објектот Тежина:
1600kg
Објектот Висина:
10m
Име На Модел:
Towable Бум Лифт
Бренд Име:
САГАТА ПРВ
Објектот Ширина:
1.7m
Материјал Тип:
Челик
Површински Третман:
прскање пластика
За Збор :
Towable Бум Лифт
Висина:
8m,10m,12m,14,16 m
Производи во категоријата