.

.

8x 7.5 V 1200mAh Ni-CD Interphone Батерија за полнење За Motorola HNN9628 HNN9628A HNN9628AR HNN9628B HNN9628R GP88 GTX LCS2000

8x 7.5 V 1200mAh Ni-CD Interphone Батерија за полнење За Motorola HNN9628 HNN9628A HNN9628AR HNN9628B HNN9628R

DEN 4320.00
DEN 4800.00

Од стоката
Во магацинот


Eleoption 7.5 V 1200m Ah HNN9628 Ni-CD Батерија за полнење за MOTOROLA HNN9628 HNN9628 A HNN9628 AR HNN9628 B GP300
Функција :
1. Батерија Тип : NI-CD
2. Напон : 7.5 V
3. Капацитет : 1200m Ah 4. Батеријата Боја : Црна Замени следните дел броеви :
За MOTOROLA HNN9628 HNN9628 A HNN9628 AR HNN9628 B HNN9628 R
Компатибилна со следниве модели :
За MOTOROLA GP88 GP300-апарат gp600 GTX800 GTX900 PTX600 MTX638 LCS2000 LTS2000 двонасочна Радио Пакет вклучуваат : 8 x 1200m Ah HNN9628 Ni-МЗ Батерија за полнење за MOTOROLA GP300-апарат gp600 GP88 LCS2000 Радио

Таа е поголема од информацијата

Големина:
Prismatic
Батеријата Број:
8
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Број На Модел На:
HNN9628 HNN9628A HNN9628AR HNN9628B HNN9628R GP88 GTX
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 5
Тип:
Ni-CD
Замена На Батеријата:
Yes
Номиналниот Капацитет:
1200mAh
Замена На Батеријата:
Yes
Производи во категоријата