.

.

Европската ресторан Повеќе Лустерот кристал лустерот класичната спална соба СВЕТИЛКИ соба лустерот ограничување на зона на слободна поштенски zzp

Европската ресторан Повеќе Лустерот кристал лустерот класичната спална соба СВЕТИЛКИ соба лустерот ограничување

DEN 9072.00

Од стоката
Во магацинот


Применливи простор : Дневна соба и трпезарија ден спалната соба друг / други
главен Материјал кристално
На зрачењето област : 15 квадратни метри -30 метри квадратни
IVoltage : 90 v до 260 v
извор на светлина : E27*6 (не вклучувајќи)
Светлината големина : Види опис детали
стил : современ моден

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Тело Материјал:
Кристал,Стакло,Железо,PC
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Абажур Боја:
Бела
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
112
Тип На Објект:
Pendant Светла
Производи во категоријата