.

.

Carburetor За Ехо RB-K106 Хидрати RBK106 Мото Додатоци $

Carburetor За Ехо RB-K106 Хидрати RBK106 Мото Додатоци $

DEN 536.00
DEN 653.28

Од стоката
Во магацинот


Carburetor За Ехо RB-K106 Хидрати RBK106 Мото Додатоци $
Спецификација :
НОВИ Заменува ОЕМ RB-K106, RBK106 Carburetor Собрание
Одговара за Ехо ES250
Дел # : A021003660 Замена
Ве молиме проверете слики и вашиот модел за компатибилност. Бројот на моделот се наоѓа на задната страна на оригиналниот carburetor.
Пакет Се Вклучени :
1* Carburetor
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Таа е поголема од информацијата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
9inch
Објектот Тежина:
0.13kg
Специјални Функции:
Carburetor
Име На Модел:
BTC-CU089-PB250
Објектот Висина:
8.5inch
Тип На Објект:
Carburetor
Материјал Тип:
Метал
Бренд Име:
FLYPIG
боја:
Како се покаже слика
Состојба:
Нови
квалитет:
ААА+
Пакет:
1*Carburetor
Производи во категоријата