.

.

Реверзна Осмоза Системот за Довод на Вода Адаптер 1/2 да 1/4 Топката Вентил Тапа Допрете Храна

Реверзна Осмоза Системот за Довод на Вода Адаптер 1/2 да 1/4 Топката Вентил Тапа Допрете Храна

DEN 501.00
DEN 527.52

Од стоката
Во магацинот


Забелешки :
Ако ви треба многу количина или имате било какви посебни барање,најдобро ве молиме контактирајте со нас или e-mail на нас ,ние ќе провери конечниот износ за вас ,можеби може да заштедите на превозот цена за вас.
Плаќање :
(1) да ја прифатиме преку Pay Pal ,Alipay, Сите големи кредитни картички, Банкарски Трансфер, Зачувам, Western Union итн.
Реверзна Осмоза Системот за Довод на Вода Адаптер 1/2" да 1/4" Топката Вентил Тапа Допрете Храна
Мала Тежина,Лесно да се Инсталира и да се исклучи Апликации : се Применува за Реверзна Осмоза Вода Систем и Домување Во Линија Филтри ИТН Tee унија : 1/2" машки Конец x 1/2" нишка femael Топката вентил : 1/4 цевка брзо поврзување
Испорака :
72 Часа испраќање(со Исклучок на празници) по исплата потврди од страна на Aliexpress
Стандардот превозот е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet за слободни (некои специфични за земјата треба да платат малку повеќе превозот надомест од Ali Express Стандард Превозот).
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават postive повратни информации.
(2) Плаќањето мора да се организира во рамките на 19 дена од денот на ставање на налози
(3) цената што Ја платиле за предмети со исклучок на било царина.
(2) СЛОБОДЕН - Ние обезбедуваме бесплатно 7 дена гаранција за оваа точка
Step1) Контакт преку Aliexpress трговец со датотеки, или во Порака или e-mail
Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот. Ние ќе работиме со вас да ги реши проблемите и да се направи improment во иднина. Кој ќе го однесе 15 - 60 дена да стигнат до вашата локација.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Вода Филтер Делови
Бренд Име:
FILSADAE
Број На Модел На:
BVC-01
Конектор големина:
1/2 да 1/4
Тип:
Довод на вода адаптер
операција:
упатство
Производи во категоријата