.

.

Секси Чиста Вратот Кат Должина Долго Пром Фустани 2017 Црна Chiffon Beaded Кристал Формално Вечер Фустани PD73

Секси Чиста Вратот Кат Должина Долго Пром Фустани 2017 Црна Chiffon Beaded Кристал Формално Вечер Фустани PD73

DEN 6264.00
DEN 6960.00

Од стоката
Во магацинот

Големина : големината може да биде нарачана според големина информации . Фустанот може да се направи повеќе од 95% ист како на сликата.( Ни остави порака)
2.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
.
Добредојдовте на Нашата Продавница
Производ Фотографии
1. Ако вашиот мерења начин се симне моите големина на табелата, ние сме среќни да се направи gown според вашиот мерења додека вие се согласувате дека конечната промена може да бидат потребни за најдобро одговара. Нашите производи вклучуваат свадба наметки, деверуша фустани, цвет девојка фустани, матурски фустани, bolero, и превези. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов .
>Боја Шема
>Големина На Табелата
За Нас
Ние сме професионални свадба фустани дизајн и производство на компанијата. Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно. Се разбира, можете, исто така, може да изберете по случаен избор големина за да се одржи редот. Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Т неговиот gown може да биде сопствени направени според вашите мерења и вашата омилена боја . Се разбира, тоа е добредојдовте дека ќе направи се облекуваат според сликата која купувачот ја испратите на мене. Висок квалитет : Нашата фабрика има повеќе од 15 години сопствени направени искуство. Боја : Било која боја ви се допаѓа може да биде нарачана .
Забелешка
А, Наддавање за венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline или petticoat ( покажа на слики)
Б, се Облекуваат Да Се Направи во Сопствени Големина, Боја, Дизајн.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Каки, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
YOUXI
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Деколте:
Брод Вратот
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
PD73
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Големина:
Standard US Size or Custom made Size
Производи во категоријата