.

.

Античкиот Бохемски Сини Кристал Боја Сребрен Прстен Жените Црна Гроздобер Турски Трговија На Големо Додатоци Накит Уникатен Прст Прстен

Античкиот Бохемски Сини Кристал Боја Сребрен Прстен Жените Црна Гроздобер Турски Трговија На Големо Додатоци

DEN 147.00
DEN 209.76

Од стоката
Во магацинот

Вашето задоволство постигнување на нашата цел., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. за мене, Чесноста секогаш ја покажеме нашата вредност . Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност. Ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет,бидејќи ние сме на накит производство фабриката. Цел - - - - - - - Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Фабрика Директни Продавница & Евтини Цена & Висок Квалитет И Брза Испорака 6.можете да не контактирате преку trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Но, без разлика што, ние и ветуваме ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем се случиле во текот на трансакцијата. Ако сте среќни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди). Повратни информации Вашите повратни информации е многу важна за нас. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си. Ви посакувам имаат пријатно купување!
.
ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбедиме највисок квалитет на производот, sercice & пристапни цени за нашата почит клиенти.
>
ЦЕЛ НА ИНФОРМАЦИИ 1. Мини Цел Е 1 Buc Бесплатен Превозот, Да Може Да Се Меша Цел.Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Се врати Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на нашите производи, ние не може да гарантира било купувачот ќе биде 100% задоволни со нив. Кориснички Прифатливо
100% вистински опис,фотографирање во вид, со Висок квалитет. ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа
3.Ние брод нашите предмети што е можно побрзо со ЕМС/DHL/Федекс или Кина Пост Mail,превозот зависи од вкупните трошоци како удар : Превозот Начин Delivey Време Ред вкупно Следење на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 25-60 работни дена Да во Кина Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-50 работни дена >=$7.

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Бренд Име:
joyme
Обликотшема:
Нередовните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
R219JM
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Стил:
Етнички
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Функција:
Никој
квалитет:
ААА+
Прстени Стил:
Луксузна турција прстени
is_customized:
yes
Функција:
Моден декорација
популарната антички ангажман прстени:
ангажирање прстени
Стил:
гроздобер свадба прстен
Производи во категоријата