.

.

2018 лето ново прилагодено т-маица maglia Tora A27 Камикази нула Јапонски Ii Guerra Mondiale Т-маица Coton евтини Tee кошула

2018 лето ново прилагодено т-маица maglia Tora A27 Камикази нула Јапонски Ii Guerra Mondiale Т-маица Coton

DEN 719.52

Од стоката
Во магацинот
Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Производи во категоријата