.

.

Qiannml Жените Сандали Вистинска Кожа Летни Чевли 2018 Глуждот Тока Високи Потпетици Сандали Жените Канцеларија ОЛ Чевли жена

Qiannml Жените Сандали Вистинска Кожа Летни Чевли 2018 Глуждот Тока Високи Потпетици Сандали Жените Канцеларија

DEN 1248.00
DEN 1919.04

Од стоката
Во магацинот

Само за референца, нормално, Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 15-45days, некои земји ќе трае 20-60 дена, EMS(7-15days),"DHL" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" (3-8 работни денови). За превозот начин, ние се обидуваме да брод во брз начин за различни земји.
Плаќање :
Начини на плаќање :
Постојат Виза, Мастеркард, Webmoney, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер, Бразил Boleto, SOFORT Банкарство, итн
Превозот
1. Корисниците се одговорни за било обичај или увозни давачки и должност даноци кои се задолжени од нивните каунти, ние ќе се обиде да се прогласи за подобро за вас, Ако не се обезбеди сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките 1-3 работен ден.
Внимание : ве Молиме изберете големина според ЕВРА големина и Нога Должина , тука, НИ големина е само едно копче да поставите цел, ви благодариме
платформа : 3cm, пета висина : 9cm
1.
Се враќа :
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања откако ќе добиете предмети. Не за квалитет проблем се врати, клиенти одговорност за испраќање и да се врати товар. Ние не ја прифати за било каква штета или да се користат објект кој предизвика тешко да се продаде повторно.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ја напуштат сите 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.За да се избегне било неуспешно испорака; проверете дали Адресата и Телефонскиот Број на понудени е точно, ние не ќе ја прифати за било каква промена по брод надвор. ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине било негативна или неутрална реакција, ако за било каков проблем, Ние ќе разговара со вас за да се реши тоа подобро и побрзо ќе ви Благодариме!
.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Повод:
Office & Кариера
Моден Елемент:
Платформа
Пета Тип:
Скок Потпетици
Број На Модел На:
N052401
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Жените Сандали:
сандали жените лето
високи потпетици сандали:
лето чевли
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Производи во категоријата