.

.

Инспиративни Винил Ѕид Decal Цитати Океанот Поттикнува Срцето Ѕид Налепници За Деца Соби Уметност Mural Делфин Шема DecorSY71

Инспиративни Винил Ѕид Decal Цитати Океанот Поттикнува Срцето Ѕид Налепници За Деца Соби Уметност Mural Делфин

DEN 258.00
DEN 326.40

Од стоката
Во магацинот

Производ Inforamtion : Број : SY71 Големина S : 42x28cm M : 57x38cm L : 63x42cm XL : 86x57cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Таа е поголема од информацијата

боја:
H622 црна, H601 бела, H627 Сива, друга боја избор
Големина:
57x38cm, 86x57cm, 42x28cm, 63x42cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Класификација:
За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
SY71
Материјал:
ПВЦ
Производи во категоријата