.

.

2017 КАРНЕВАЛ Едноставна Мулти-Функција на Мажите Види TopЛуксузни Relogio Мода Водоотпорен Прозрачна Челик Механички Montre Homme

2017 КАРНЕВАЛ Едноставна Мулти-Функција на Мажите Види TopЛуксузни Relogio Мода Водоотпорен Прозрачна

DEN 3954.00
DEN 5271.84

Од стоката
Во магацинот


2017 КАРНЕВАЛ Едноставна Мулти-Функција на Мажите Види Topbrand Луксузни Relogio Masculino Мода Водоотпорен Прозрачна Нерѓосувачки Челик Механички Montre Homme

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Фаза На Месечината,Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Светлечки,Авто Датум
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
Карневал
Dial Дијаметар:
41mm
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
КАРНЕВАЛОТ 8723G-Y
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
позиционирање на производот:
TopBrand Луксузен Часовник
дизајн стил:
Класичен Дизајн
Види тежина:
150g
Движење:
КАРНЕВАЛОТ 25 Рубин Движење
Производи во категоријата