.

.

7Pcs 80 150 240 400 600 800 1000 Мелење Камен Поставено Зелено Карбид Нож Острилка Острат Камења Керамика Мелење Камен Масло

7Pcs 80 150 240 400 600 800 1000 Мелење Камен Поставено Зелено Карбид Нож Острилка Острат Камења Керамика Мелење

DEN 316.00
DEN 535.68

Од стоката
Во магацинот


7 Pcs 80 150 240 400 600 800 1000 Мелење Камен Поставено Зелено Карбид Нож Острилка Острат Камења Керамика Мелење Масло Камен Карактеристики :
Широко се користи за knifes острење, брусење на топлинска енергија оригинални работното парче, керамички, насликани метал, итн. Поголема цврстина, подобра грубост, лесно да се одржуваат, а идеален мелење алатка. Спецификации :
Материјал : зелена силикони карбид Објект големина : приближно (150*12*6)mm Грануларност
001 80#
002 150#
003 240#
004 400#
005 600#
006 800#
007 1000# Пакет Се Вклучени :
7pcs/set x Зелена Јаглерод Полирање Oilstone

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
15100067
Тип:
Абразивни Блок
Бренд Име:
KEELRONL
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Материјал:
Зелена Силикони Карбид
боја:
Зелена
Количина:
7pcs/set
Големина:
150*12*6mm
Ронки:
80 150 240 400 600 800 1000
Производи во категоријата