.

.

50PCS 3ML PP кружни транспарентен усна Ротирачки заби белење на пенкало ,3 ml празни усна сјај цевка,празни 3 ml усна Refillable цевка

50PCS 3ML PP кружни транспарентен усна Ротирачки заби белење на пенкало ,3 ml празни усна сјај цевка,празни

DEN 1947.84

Од стоката
Во магацинот

За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние победивме'т презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. cosmoprof и лична нега индустрии. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Очекуваат за вашето барање!
., па ние'ќе изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
L126*D 12.5mm
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
PP
Име:
усна сјај шише, усна масло шишиња
Обликот:
Круг
боја:
Јасно
Е Прилагодена:
Yes
Производи во категоријата