.

.

cosplay Бесплатен превозот Прекрасна Бела Коза Маскота Костим Овци Capricornio Со Бела Свиткана Рогови Среќни се Соочуваат со Долга Брада Кадифен

cosplay Бесплатен превозот Прекрасна Бела Коза Маскота Костим Овци Capricornio Со Бела Свиткана Рогови Среќни

DEN 14352.00

Од стоката
Во магацинот

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.следење на број ќе се обезбеди по испраќаат. Карактеристики : мала тежина, удобно носење, добра пропустливост и со јасен поглед; Тоа може да се спротивстави на дожд, победи и судир, и може да се користи за долго време; Тоа е специјално дизајнирана за надворешна трговија со малку жалбата; На облека е многу погодна за квалитет на надворешната трговија; во меѓувреме испорака може да се гарантира без да се оштети.
Добредојдовте во мојата Продавница!! Оригиналниот Материјал : Усвојување oversea пена мувла (исто така наречен и високо-квалитетни Styrofoam); Гравирање со прецизност мувла, квалитетот и испорака брзина е загарантирана.Маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
15-45 работни дена
Русија
Бразил
15-45 работни дена Feed back :
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Превозот : 1.Тежина на костимот е околу 5-6kg.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Ќе се 7-15 работни дена, треба да ја плати превозот.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
1111
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Носии
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата