.

.

Kawaii Цртан Филм Панда Ранец За Тинејџерки Децата Училишни Торби Жените Рамо Кеси Студент Училиште Ранец Деца Bookbag

Kawaii Цртан Филм Панда Ранец За Тинејџерки Децата Училишни Торби Жените Рамо Кеси Студент Училиште Ранец Деца

DEN 1027.00
DEN 1866.72

Од стоката
Во магацинот


Kawaii Цртан Филм Панда Ранец За Тинејџерки Децата Училишни Торби Жените Рамо Кеси Студент Училиште Ранец Деца Bookbag
Бренд Име : coolost
Димензии : 40cm*31cm*17cm
Функција : schoolbags , bookbag , жените секојдневен торба , средно училиште торба , колеџ торба , патни торби , торба за лаптоп
Овој ранец е направен од нов материјал , материјалот е многу мек , тоа се чувствува како свила , тежината е светлина .ќе се чувствувате многу поудобно кога ќе го носат овој торба Оваа торба има предниот џеб , главната џеб , два странични џебови , компјутер слој , Внатрешни работи Патент Џеб , Внатрешни работи Копче Синџир Носителот На перница е полна печатење , на задниот дел од чантата, исто така, имаат убави печатење , тоа е мода и симпатична

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Внатрешни Работи Патент Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
COOLOST
Капацитет:
20-35 Литарски
Број На Модел На:
17071701
Ранци Тип:
Softback
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Цртан филм
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Техника:
3D Топлина Печатење
Schoolbags:
bookbag
боја:
розова , бела , црна , црвена , жолта , сина
Производи во категоријата