.

.

Клод Моне слики на Платно Во Ззп D Antibes рака-насликани на ѕид уметност оркестарот Висок квалитет

Клод Моне слики на Платно Во Ззп D Antibes рака-насликани на ѕид уметност оркестарот Висок квалитет

DEN 4468.00
DEN 5136.00

Од стоката
Во магацинот

Лесно Се Враќа Политика. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка. Висок квалитет,100% рака-насликани на платно,ја користат истата brushstrokes и техники со оригиналниот уметник. Не се печати или постер.
Weclome да Jacky Галерија Маслото Descripition : 1. Ако вашата цел е итна,можеби за chirstmas или Подарок,ве молиме означете ја вашата очекуваат доби датум,ние ќе се обидеме потрудиме да ги организираме побрзо превозот.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ве молиме бидете сигурни дека враќањето е во силна пакување.И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики.Без протегала и Врамено. Сите големина е на располагање. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака. Целосна наплата ќе ви биде испратена по добивме сликарство. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Вие исто така може да оди до врвот проверете приложените слики кои во споредба со оригиналниот. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име. Затоа што сите слики се рачно изработени по наредба од нашите уметници,обработка време на вашата цел ќе биде во 15-20 дена.Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
27 X 18, 30 X 20, 36 X 24, 45 X 30, 60 X 40, 72 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
17297
M:
M2
Производи во категоријата