.

.

57-17-155 Чист титаниум спектакл рамка ultra light Голема кутија деловен човек myopia полу-rimless наочари рамка 8911eyewear

57-17-155 Чист титаниум спектакл рамка ultra light Голема кутија деловен човек myopia полу-rimless наочари

DEN 1420.00
DEN 1670.40

Од стоката
Во магацинот


Драги пријатели, добредојдовте на OTO ОЧИЛА ПРОДАВНИЦА!
1 Мило да биде на услуга за вас. Ве молиме да го проверите производот внимателно кога ќе го примите пакетот. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме не се отвори расправа, или да даде еден лош коментар. Ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе го реши проблемот за вас во времето и според вашето задоволство стандард. Ако прифатите нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, со среќа!
2 Сите наочари рамки во нашата продавница имаат случајни PC наочари леќи, без рецепт. Ако ви треба Рецепт леќи за myopia леќи или читање очила леќи, ве молиме цел на леќи за очила линк. ( ) Ве молиме да ни нудат вашата точна и целосна рецепт на вашите очила леќи. На очила леќи треба да се прилагоди и вклучува : 1/ progressive леќи за очила; 2/ SPH : >-15.00 ; +2.00 >CYL > -2.00 на Високо астигматизам наочари леќи. Времето потребно за прилагодување е околу 7-10 Дена. Ако имате потреба од прилагодување, ве молиме контактирајте КС. Ви благодариме за разбирањето!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Бренд Име:
eguisen
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
JHY-176
Рамка Материјал:
Титаниум
Пол:
Мажи
Accessoires де lunettes:
Обични Очила
Леќа:
јасно леќа
Леќа Материјал:
pc
Тип:
Полу-Rimless
Модел:
8911
Параметар:
57-17-155
Производи во категоријата