.

.

Перница Перница Случај Бохемски Лето Зелено Растение Остава Перница Случај Отворено Памук Дома Автомобил Оркестарот Houseware Рамадан Funda Cojines

Перница Перница Случај Бохемски Лето Зелено Растение Остава Перница Случај Отворено Памук Дома Автомобил Оркестарот

DEN 172.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


Перница Перница Случај Бохемски Лето Зелено Растение Остава Перница Случај Отворено Памук Дома Автомобил Оркестарот Houseware Рамадан Funda Cojines
1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка)
2. Перница поклопецот е еден двострано печатење,назад е Беж
3. Невидливи патент на долната страна на Перница залив
4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.
5. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа Само може да се провери порака во
Кина,но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
(Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.) Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. 2. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 3. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
Y9062
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Растенијата
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Havern не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Половината Перница Во Комбинација,Летото,Растенијата,Остава,Succulents
Производи во категоријата